Pneupojištění zdarma

Nejlevnější povinné ručení

Porovnání stovek nabídek, které běžně nenajdete, naše průměrná úspora je více než 1700 Kč. Chcete i vy ušetřit několik tisíc korun? Porovnejte si povinné ručení zde.

Spokojený klient

Maria P., Olomouc Nevěřila jsem, že tak levné pojištění vůbec existuje, ale tohle porovnání je opravdu výhodné...

Jak to funguje?

Úspora až 70%

85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je 1 700 Kč.

Zelená karta e-mailem

Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte na druhý den poštou.

Zdarma Pojištění pneumatik

K povinnému ručení pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Povinné ručení 1 3

Nejlevnější povinné ručení porovnání / srovnání a kalkulačka onlineZkuste si srovnat povinné ručení dle objemu automobilu: cm3 Cena s bonusem: 0 Kč Maximální cena: 0 Kč Chci přesnou cenuPovinné ručení ceník 2014Cenu povinného ručení ( povinné ručení ceník) nejde určit univerzálně pro všechny vozy. Ovlivňuje jí mnoho faktorů, jako například technické parametry vozidla. Povinné ručení 2014 zdraží až o 20%| Top-Pojištění.czZměna v legislativě ukládá pojišťovnám odvádět od příštího roku nejméně 3% z přijatého pojistného z povinného ručení do Fondu zábrany škod. Povinné ručení porovnání 2013Nákladní a spec.automobily s celk.hm. do 3 500 kg do 1 000 ccm včetně nebo na el.pohon Nákladní a spec.automobily s celk.hm. do 3 500 kg nad 1 000. Povinné ručení CPP - Povinné ručení ceníkJední. . Jedním z těchto pojištění je také povinné ručení, které tato pojišťovna nabízí hned ve třech různých variantách nebo tarifech. Ženeva 2011 Galerie fotekIt’s a legitimate plenasat as well as practical element of information and facts. . You should retain you advised using this method. . Ženeva 2011 Galerie fotek aut

Srovnávač.cz - online srovnání pojištění: Povinné ručení a havarijní...

Pojišťovna ČSOB mění od 1.8.2013 sazby povinného ručení. Téměř polovině klientů se povinné ručení a havarijní pojištění sníží.. 3. Asistenční službyPovinné ručení AXA pojišťovna a.s.Povinné ručení AXA. Co vše nabízí AXA pojišťovna a.s. v povinném ručení? Informace o výhodách a plusech povinného ručení od pojišťovny AXA.Test: Suzuki Swift 1.3 GLUpgradoval jsem svůj vozový park a zakoupil jsem Suzuki swift 1.3 GL 53kW 5D r.v. 96. Po troše zkoumání jsem zjistil, že se jedná o čistokrevného japončíka. Obchodný zákonník(3) Doklady o splnení povinnosti podľa 105a ods. 1 sú príslušné orgány povinné vydať zakladateľovi spoločnosti do 30 dní od doručenia jeho žiadosti o ich. Můžu mí povinné ručení na otce?| Poradte.czDatum: 03.01.13 20:42. Od: honzas1®. Předmět: RE (3x): Můžu mí povinné ručení na otce?

Nabídka všech pojišťoven v ČR